Ahoj, jsme studenti ze svobodné školy Jola, Anička, Šimon, Marek a Vojta (na fotografii je nás víc). Prosíme vás o podporu. Naše škola je skvělá a pomáhá nám rozvíjet talenty. Pracujeme na projektech, které nás učí spolupracovat, přemýšlet, počítat i dělat chyby. Chceme sehnat peníze na starší školní autobus. Snažíme se sami přispět a splnit si sen: jet v létě do Španělska, v zimě na hory a rádi bychom navštívili další svobodné a demokratické školy. Tvoříme naší školu společně a chceme vidět a zažít, jak to funguje. Proto potřebujeme školní autobus. Nedávno jsme našli inzerát na starší autobus. Jeho majitel a řidič před rokem zemřel, ale původně ho dokonce jako školní autobus provozoval (vozil děti do školy blízko polských hranic). Tak mu můžeme vdechnout druhý školní život! Je v dobrém technickém stavu, má za sebou prohlídku a čeká na vyzvednutí. Nám ale chybí stále dost peněz. Snažíme se na autobus vydělat našimi projekty (vyrábíme ze dřeva učební pomůcky a od jara budeme pěstovat a prodávat Zlatou českou kropenku), ale to ještě několik měsíců potrvá. Pomozte nám splnit si sen! Děkujeme za každý příspěvek!











