Dobrý den, jsme mladý pár Petr (40) a Viky (35). Před 3 měsíci nám zavolala sousedka, která nám řekla, že hoří dům – byli jsme z toho v šoku. Byla to hrůza když jsme přijeli a viděli už jen to, co zbylo. Po vyšetření nám policie řekla, že někdo dům úmyslně zapálil. Žádného nepřítele nemáme, ale bohužel se stalo 😒. Přítel ten dům stavil sám několik let a ještě k tomu má nevyplacenou hypotéku přes 1 000 000 Kč. Měl sice pojištění domu, ale před 6 lety smlouvu neobnovil, a tak částka je moc malá, abychom náš domeček dali do původního stavu.












