11. 2. 2026 18:42
Mám tu pro vás poslední aktualizaci.
Slova díků…🙏
Úplně největší DÍKY patří pro Donio. Bez toho by sbírka nevznikla.
Další DÍKY které patří VÁM VŠEM DÁRCŮM této sbírky. JSTE SUPER, HODNĚ ŠTĚSTÍ 🍀
Dále bych nechtěla zapomenout na www.svoboda.info za pomoc sdílení na Facebooku DÍKY. Tímto příspěvkem se částka hodně posunula.
A poslední DÍKY patří do redakce novin Kutnohorský deník. V době, kdy se sbírka pozastavila byl zveřejněn příběh na Facebooku a v tištěné podobě deníku. A částka ,,poskočila,,.
DĚKUJI MOC NEJEN ZA SEBE, ALE I ZA BLANKU A MARTINA.
S pozdravem a přáním všeho dobrého Věra Kovářová Samková