Jsem člověk, který se snaží v životě spíše dávat než o něco žádat. Bohužel jsem se dostala do situace, kdy budu nyní potřebovat i já velikou pomoc. V roce 1997 domeček zasáhla první povodeň, kdy zde ještě bydlela babička a nikdy by mě nenapadlo, že by se po letech mohlo stát to stejné a mít bahnitou vodu až po stropy. Nyní jsem několik let dávala domeček dohromady k pěknému bydlení, kdy jsem se zadlužila hypotékou, před rokem nová fasáda, letos nové podlahy, koupelna, kuchyň a během dvou dnů jsem přišla úplně o vše. I když jsem byla pojištěná, tak ne bohužel v takovém rozsahu, kdy člověk během chvilky přijde o vše, co dlouhá léta buduje a hlavně ho to zlomí psychicky. Nikdy by mě nenapadlo, že nastane takový osudný den a zhroutí se vám úplně vše. Je to velice smutné a je nás tisíce lidí ve stejné situaci. Já budu ze srdce ráda za jakoukoliv podporu a nějakou tu korunku, která mi nesmírně pomůže se dostat zpět k normálnímu životu. Už předem všem moc děkuji a velice si vážím všeho, co zde na sbírkách pro všechny děláte.









