Ahoj, jmenuji se Michaela a píšu za svou maminku Vlastu (68), které voda již po druhé zničila kompletně celou domácnost a krom věcí, ve kterých opouštěla domov ji nezůstalo vůbec nic. Maminka je bohužel momentálně v těchto dnech v nemocnici po operaci a ani se nedokáže o nic sama postarat. Ráda bych ji touto cestou pomohla. Budeme šťastní za jakoukoli i malou částku, která nám pomůže se zase postavit na nohy. A to doslova, protože maminka teď nemůže chodit a nedokáže si nyní nic zařídit.









