Dobrý den, jmenuji se Petr Mohyla. Rozhodl jsem se založit tuto sbírku, protože rodinný dům byl podpojištěný a rád bych pomohl své babičce dostat se co nejrychleji aspoň zčásti zpět k pohodlí domova. Babičce bude 85 let a toto je druhá povodeň, která ji postihla. Momentálně bydlí s námi. Leží v obýváku a chybí jí vlastní prostor, klid a soukromí.
Po opadnutí vody se mě zeptala, jestli už voda opadla a jestli může jít vařit k sobě do domu. Bylo mi jí hrozně líto a těžko jsem jí vysvětloval, že měla všude 75 cm vody a že se muselo vše vyklidit a vyhodit. Sbírka bude použita na opravu, nábytek a spotřebiče.
Tímto bych vás všechny, dobré duše, chtěl poprosit o jakýkoliv příspěvek. Všem vám moc děkuji za celou rodinu!










