Láďa a Marcela, rodiče 6 letého Otíka. Otík se narodil v 28. týdnu císařským řezem a vstup do života neměl lehký. Nějakou dobu strávil v inkubátoru. Narodil se s mozkovou obrnou z důvodu nedostatečného okysličení mozku. Odmalička mu nožičky a levá ručička neslouží. Začali jsme nejdříve chodit na Vojtovu metodu, rehabilitovat, jezdit do lázní a od 5 let má svůj invalidní vozík. V roce 2025 nastupuje do školy a rádi bychom mu pořídili nový invalidní vozík, který je lehký, skládací a snadno ovladatelný. Děkujeme všem, kteří nám přispějí a pomůžou. Moc děkujeme Střasákovi











