Abychom mohli film úspěšně a pořádně natočit, potřebujeme zařídit a mnohdy také zaplatit spousty věcí. Především jsou to:
- honoráře pro naše 4 herce – přibližně 15 000 Kč
- technika (nějakou vlastníme, ale půjčujeme si světla, kamery, mikrofony, SD karty, kupujeme baterky…) – přibližně 11 000 Kč
- ubytování (pro přespání v blízkosti lokace natáčení) – přibližně 11 000 Kč
- kostýmy a rekvizity (historické oblečení bohužel nevlastníme :() – přibližně 6 000 Kč
- jídlo (obědy a pití pro štáb a herce na natáčecích lokacích)
- doprava (pohonné hmoty pro 3 vozy, kterými sebe, herce a techniku dopravíme na lokace, příspěvek na dopravu herců)
Jelikož veškeré náklady jdou za námi, pěti studenty, rozhodli jsme se požádat o pomoc.
Díky vašim příspěvkům tak budeme moci přenést vysněný scénář našeho režiséra Martina z papíru na plátno.
Děkujeme!