Stojíme nad velkým rozhodnutím, nad křižovatkou, která rozhodne o tom, zda bude Bueno žít. Buena máme u nás v útulku od malého kotěte, získali jsme ho od pána, který hrozil jeho utopením, bohužel je to obyčejný černý chlapeček, tak u nás zůstal až doteď. Před několika týdny začal být nemocný, měl rýmu a horečky, dostal tedy antibiotika. Na ty nezareagoval a během týdne se mu nalilo bříško menším množstvím výpotku a bohužel začal plést zadníma nožkama. Byl hodně slabý, nevědělo se, zda je to z jeho stavu či další příznak nemoci. Následovala diagnostika a nakonec se z toho všeho vyklubala neurologická FIP.










