Jmenuji se Marie a již 10 let pomáhám kočičkám bez domova. Nyni jich mam 26, z toho osmi hledám domov. Všechny jsou kastrované, očkované, zabezpečené, ale hodně baští a maji velkou spotřebu kočkolitu.
Vše táhnu sama ale tento rok je pro mě už finančně neúnosný. Postihla mě i panlea, umirala mi tu koťata i když byla léčena, další dvě odešly na selhání ledvin. Moc vás tedy prosim o pomoc.Kryšpínka jsem našla už jako dospělého, cca 6 letého, ve zuboženém stavu před dvěma roky. Lidé ho vyhazovali, tak nasel útočiště u mě na půdě. Na své náklady jsem ho dala vykastrovat a zaplatila léčbu. Hned se tu zabydlel a stal se z něho veselý, mazlivý kocour. Minulý týden se nevrátil tři dny. Po dlouhém hledání jsem ho našla zalezlého ve sklepě. Brečel a nešlo mu chodit, tak hned na veterinu. Rentgen potvrdil prasklou pánevní kost. Je to v místě, kde nelze operovat. Musi mit klidový režim, aby to srostlo. Potřebuje hodně kvalitnich konzerviček.Mindičku jsem si vzala jako nechtěné koťátko z útulku. V roce mi jí pokousal pes, ale vše jsme ustali. Je to kočičí dáma, lovec,neustále v pohybu. V prosinci jí bude 12 let, začala mít problém se zuby, bolíji, tečou jí sliny, nejde jí moc jist. Zhoršila se ji i kvalita srsti, začínající selháváni ledvin. Na veterině padl ortel,většina jich musí ven, jinak vám zemře na selhání ledvin.









