Ahoj! Já jsem kůň Elton. Přišel jsem do Bělé u Jevíčka a pracuji jako hiporehabilitační kůň. Pomáhám například Adélce, která mi uklízí domeček, dává mi seno, čistí mě a já jí za to s radostí vozím. Dělá na mém hřbetě různé cviky, protože jí to pomáhá uvolnit záda a soustředit se na své tělo. Stali se z nás nejlepší kamarádi, Adélku vyhlížím a čekám na její objetí. Taky radostně řehtám, když mi nese kyblíček plný dobrot. Jsem rád, že mám poslání a Adélce s jejím handicapem pomáhám.
Dětí a lidí jako je Adélka přibývá a já nestíhám pomáhat všem.
Mám ale dva nejlepší kamarády, kteří chtějí také pomáhat lidem překonávat jejich bariéry. Kedymu a Cipískovi, ale chybí vybavení pro hiporehabilitaci a já jim přeci nemůžu dát to moje :-).
Proto prosíme podpořte nás ať můžeme společně pomáhat dalším dětem a lidem, kteří mají handicap jako má Adélka.
Hipocentrum Bělá, z.s. JSME TU PRO VÁS :-)!













