Leyla se již měsíc léčí z otravy rodenticidy. Svému okolí dávala ohromnou radost a na pozdravy lidí reagovala okamžitě veselým stěknutím. Místo dávání štěstí ostatním nyní měsíc bojuje o život a sílu a energii čerpá od nás. Tato léčba je zdlouhavá a finančně velmi náročná. Zatím bojuje úspěšně, ale občas je to jako na houpačce. Dnešní jedy nové generace jsou vytvořeny tak, že jed se zakomponuje do buňky a psí tělo tak bojuje s otravou každý den znovu a znovu. Od lékařů však máme zprávy, že v jejím případě jsou šance to zvládnout poměrně vysoké, krevní hodnoty se mohou vrátit k normálu a ona bude zase moci dovádět s ostatními pejsky, bavit nás lidi a užívat si krásný psí život dál.











