V roce 2020 v březnu postihlo Zdeňku krvácení do mozkového centra (na temeni hlavy) v důsledku prasklého vrozeného aneurizma během spánku v noci. V důsledku tohoto krvácení druhý den viděla dvojitě. Při kontrole na neurologii už si ji tam nechali ve FNKV jelikož toto zjistili. Po přeložení na neurochirurgii ji operovali. Po operaci se její stav zlepšoval, ale cca po měsíci došlo k zhoršení jejího zdravotního stavu, důsledku zakrvácení došlo k ucpání kanálku na odtok přebytečného mozkomíšního moku z hlavy. To zapříčinilo otok mozku, tuto operaci musela kvůli opakovanému selhání náhrady VP shuntu (hadička nahrazující kanálek) podstoupit nakonec 6×. To samozřejmě zanechalo velké následky. Sedm měsíců byla v nemocnici a dva a půl měsíce v RU Kladrubech. Byla jak bezmocné zvířátko, Tam ji dali trochu dohromady. Dodnes se učí znova chodit, číst, mluvit a psát a stále vidí dvojitě-má poničené oční nervy, nosí brýle s jedním sklem zastřeným. V současné době má 3st. invalidity a 4 stupeň závislosti.
