Pomůžeme Elišce, fantastické stafince milující vše živé, aby byla co nejvíce v pořádku. Potřebuje chirurgický zákrok – náročný sám o sobě, ale v jejím případě ještě komplikovanější kvůli nedostatečně fungující štítné žláze, což vyžaduje delší a pečlivější přípravu.
17. 5. 2025
Tak první operaci máme za sebou. Operaci Eliška zvládla, ale po operaci se objevili komplikace ve formě silné infekce, kdy z operační rány bylo několikrát odsáto velké množství seromu s krví a bakteriemi s velkou rezistencí, pokaždé cca půl litru… . tato tekutina se hromadila i v zadní nožce, kde způsobila tzv. sloní nohu. toto vše se sice povedlo zvládnout, ale Eliška má teď problém s chůzí, zadní nožka je zatuhlá, ale také na plicích a srdci se projevují známky zánětu, který se zatím nepovedlo lokalizovat a určit co jej způsobuje, aby mohl být cíleně vyléčen a Eliška mohla dovádět jako dříve. Před pár dny se její stav náhle zhoršil tak, že musela být hospitalizovaná. Je to ale velká bojovnice a ví, že má podporu nás všech, tak už je zase doma, ale stav se zhoršuje a už nemáme prostředky na nákladné vyšetření a léčbu, které Eliška potřebuje co nejdříve. S velkou pravděpodobností bude zapotřebí ještě více, než je zde napsáno, ale hlavně je to teď boj s časem, aby tu Eliška s námi ještě dlouho byla a mohla zase dovádět a radovat se z života jako dříve.
Proto měníme i název této sbírky a moc prosíme všechny o pomoc při záchraně milovaného člena rodiny, Elišky. Moc prosíme o jakýkoliv příspěvek, každá koruna pomůže, a také o sdílení tohoto příběhu dále, ať se o něm dozví co nejvíce lidí dobré vůle…
prosím
Z A C H R A Ň T E E L I Š K U
Předem všem vám veliké díky