Pomozte mi dál poznávat svět. Jmenuji se Sněženka a je mi něco málo přes rok.
Narodila jsem se mezi tisíce dalšími králíky na místě hrůzy. V klecovém chovu. Neměla jsem pro člověka žádnou cenu. Několik měsíců jsem byla zavřena bez možností skákat a užívat si života. Toužila jsem po svobodě tak moc, že se mi jednou podařilo utéct. Poprvé jsem viděla, že svět nekončí v hale a kleci. Utekla jsem kousek od haly k nejbližšímu stromu a tam mě našla nějaká osoba. Ze začátku jsem k ní nechtěla, člověka jsem viděla jen minimálně a když už, tak někomu vždy ublížil. Když mě vzala domů, bála jsem se, ale nakonec jsem se odhodlala a vyšla ven z přepravky. Několik týdnů mi trvalo než jsem člověka pustila k sobě. Teď už jsem zvědavý a hyperaktivní králíček. Bohužel si z tohoto místa s sebou nesu bakterii, která mi ten život komplikuje.









