14. 2. 2024 23:31
Vážení dárci, po třech měsících se blíží konec našeho projektu na Doniu, kde jsme prosili širokou veřejnost o přispění finančního obnosu na získání školní akreditace. Náš projekt oslovil velmi málo lidí. Neuspěli jsme .. Možná byl projekt špatně zpracován, možná lidé raději přispívají na jiné projekty, možná, že problém českých dětí v cizině veřejnost příliš nezajímá, možná…
Již rok oslovuji veškeré úřady, bohaté sponzory a nadace a všude prosím o sponzorský dar a všude slýchám to samé: „Nezlobte se, ale váš projekt se nám nevejde do našich tabulek, váš projekt není ve hře nebo váš projekt není na pořadu dne.“ Přestože tomu rozumím, jisté je, že problém vzdělávání dětí v cizině nezmizí.
A tak bojuji s větrnými mlýny sama, bez pomoci a z vlastních úspor…
Velmi ráda bych vám všem poděkovala za vaše příspěvky. V celé České republice se našlo 12 úžasných lidí, kterým není lhostejný osud českých dětí, které žijí v cizí zemi a které se možná jednou vrátí zpět do naší země, neboť bude u nich zachována láska k vlasti a k českému jazyku. Velmi si vážím vaší pomoci. A protože vám to nemohu říci osobně, volím tento způsob.
Příští týden sbírka, která trvala tři měsíce, končí. A protože jsme nevybrali dostatečný počet peněz, dle pravidel Donia, vám budou vaše platby vráceny zpět na vaše účty. Kdyby však někdo z vás nyní a nebo kdykoliv v budoucnu chtěl naše snahy podpořit, budeme vděčni za jakoukoliv částku na náš účet FIO banky 2102002399, kód banky 2010. Přeji vám všem mnoho zdraví, pohody a lásky. Děkuji vám všem za pochopení, snahu pomoci a štědrost.
Vaše Iva Anderlová