Jmenuji se Ivan a je mi 40 let. Před dvěma lety mi zjistili nádor na mozku. Mám rodinu a dvě krásné holčičky. Snažím se dělat vše možné i nemožné aby se můj zdravotní stav zlepšil . Přesto ale nemohu mluvit , mám epileptické záchvaty a v posledním půl roce jsem ochrnul na pravou ruku a práva noha postupně slábne . Moje manžela naštěstí muže chodit do práce a pokryt náklady bydlení , jídla …. Je to ale z měsíce na měsíc . Rad bych začala fungovat alespoň to zkusit abych mohl své rodině pomáhat i já . Peníze bych využil na rehabilitace , lázně a je tu i možnost léčby v Americe , ale ta je bohužel velmi nákladná .









