Dobrý den, obracím se na vás se žádostí o pomoc. Jsem učitelka mateřské školky, děti jsou pro mě jako rodina, věnuji se jim, jak jen to jde. Nejoblíbenější naše činnost je kreslení, vyhráváme kdejaké soutěže, což mě posouvá právě tam, kde už spoustu let chci být. Chci pracovat nejen s dětmi, ale i se staršími lidmi. Prosím, pomozte mi s vybavením ateliéru a zaplacením nájmu prostor v centru Opavy. Pomozte mi splnit sen. Pracovat v láskyplném prostředí, v porozumění, vytvořit bezpečné a příjemné místo pro malé i velké návštěvníky.
Proč si občas nevyjet na relaxační pobyt, nebo na výtvarný tábor a rozvíjet fantazii v souhře s přírodou a namalovat třeba rozkvetlou louku, nebo pomalovat zeď.
Obrazy, které se tu narodí, pošleme rodinám, domovům, ordinacím, nemocnicím, ale i vám, dárcům, pokud budete chtít.
Mít zázemí, kde budou vonět svíčky, a dobrá káva, hudba bude tiše hrát a my budeme malovat.
Malovat příběhy.
https://www.facebook.com/share/r/1BLq5MsiB4/?mibextid=wwXIfr











