Sbírku zakládáme pro našeho kamaráda Pavla, otce dvou dětí, který si při pádu z kola poranil míchu a ochrnul od prsou dolů. V současné době je už přes půl roku po nemocnicích, s rodinu se vidí zřídka, snaží se rozhýbat a zesílit, ale bohužel zatím je stále nepohyblivý a z rehabilitačního ústavu už musí brzy odejít – pobyt je v rehabilitačních ústavech omezen na určitou dobu. Těsně před úrazem dokončil s manželkou malý domek, který ale vůbec nepočítal s takovou událostí a není připravený na život vozíčkáře. Rodině vypadl hlavní příjem, splácí hypotéku, budou potřebovat hodně upravit bydlení, vybudovat nové bezbariérové sociální zařízení i příjezdovou cestu, nakoupit vybavení pro rehabilitace i zaplatit rehabilitace u odborníka a také koupit auto přizpůsobené pro ruční řízení. Bude toho opravdu hodně a i když se Pavel snaží, aby se vrátil co nejdříve do zaměstnání, není to tak jednoduché a ještě to nějakou dobu potrvá. Do toho je samozřejmě celá situace extrémně náročná i psychicky. Chceme jim proto trochu usnadnit život, i když to nejlepší, co by jim pomohlo, by bylo, aby se stal zázrak a Pavel znovu chodil.











