Donio logo
cover image

Pomozte jihlavskému týmu reprezentovat Česko na Mistrovství Evropy

Milník 1/3

Částka, která pokryje startovné na Mistrovství Evropy 2025 ve Slovinsku.

Vybráno 0z 32 000 Kč
donation badgePředáme
100%
částky
Přispět
Sbírka Donio
Zakladatel
JCA Legends, z.s.
do ukončení
25 dnů
Datum přidání
11. 4. 2025

Představení sbírky

Jsme jihlavský cheerleadingový tým Nymerias z klubu JCA Legends plný odhodlaných, talentovaných a cílevědomých holek, které spojuje mnohé, ale především vášeň k cheerleadingu. Po měsících tvrdého tréninku a těžké dřiny jsme se kvalifikovali na Mistrovství Evropy 2025 ve Slovinsku v kategorii Performance Pom. A právě tady máme možnost zazářit mezi těmi nejlepšími týmy z celé Evropy, jakožto jeden z mála vyjíždějících týmů budeme reprezentovat nejen Jihlavu, ale i celé Česko. A k tomu potřebujeme Vaši pomoc!

Performance Pom je kategorie v rámci sportovního cheerleadingu, která kombinuje taneční techniku, dynamiku a přesnost pohybu s pom-pomy. Na rozdíl od klasického sportovního cheerleadingu, kde jde převážně o lidské pyramidy a různé zvedačky a výhozy, se u Pomu klade důraz na synchronizaci, taneční techniku, sílu a rychlost a výraz. Každá sekunda na ploše musí být dokonalá.

Komu pomůžeme?

JCA Legends je cheerleadingový klub existující již více než 10 let, který se věnuje sportovnímu cheerleadingu na vrcholové úrovni. Klub vznikl jako zájmový kroužek pro děti a v současné době v klubu působí více než 100 členů v celkem 9 týmech. Členové trénují jak sportovní cheerleading – zaměřený na stunty, akrobacii a pyramidy, tak i performance, který klade důraz na tanec a piruety. Díky kvalitní přípravě a profesionálnímu přístupu pravidelně dosahujeme významných úspěchů na národních soutěžích – naposledy celkem tři mistrovské tituly z Mistrovství ČR 2024.

Proč potřebujeme Vaši pomoc?

Účast na evropském šampionátu je pro nás důležitý, ale zároveň je to i obrovská finanční výzva. Za možnost soutěžit na evropské půdě a v barvách Česka, vděčíme stovkám hodin tvrdé dřiny, nervů a smíchu.

Náklady spojené s účastí v zahraničí jsou vysoké – dostáváme se k částce až 200.000 Kč. Tato částka zahrnuje:

  • startovné na šampionátu,
  • dopravní náklady,
  • ubytování pro celý tým vč. trenérů.

Jakožto klub z malého města děláme maximum pro to, abychom našim 16 sportovkyním co nejvíce ulehčily finanční zátěž spojenou s výjezdem na Mistrovství Evropy. Každá koruna nám pomáhá být o krok blíž k našemu cíli – stát na evropském pódiu a hrdě reprezentovat Českou republiku, Jihlavu a především náš klub.

Vaše podpora pro nás znamená víc než jen peníze. Je to vzkaz, že naše práce má smysl. Je to důkaz, že i holky z malého města mohou reprezentovat Česko na evropské scéně.

Děkujeme.

S láskou,

Nymerias

Pomozte Nymerias změnit tento příběh

main photo image
donation badge

Předáme 100 % částky

I ten nejmenší dar dá velkou naději

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Další příběhy

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu