Narodila jsem se v 32 tt jako velmi nezralé miminko. Byla jsem na umělé plicní ventilaci. Už v inkubátoru se mnou maminka cvičila Vojtovu metodu. Absolvovala jsem nesčetně ortoped. operací a několik operací oka. Nejzásadnější operace byla před třemi lety a to trojitá osteotomie pánve pro luxaci kyčle. Chodím o francouzských holích. Proto, abych se mohla bez bolestí a lépe pohybovat, musím každý rok absolvovat v sanatoriích Klimkovice speciální léčebný rehabilitační program Klim Therapy, který ovšem nehradí zdravotní pojišťovna. Tento měsíční program stojí bezmála sto tisíc korun. I přes velkou podporu rodiny nejsme schopní tento program sami uhradit. Proto se obracím na veřejnost a všechny lidi dobré vůle, kteří by mi byli ochotni pomoci. Za jakoukoliv pomoc z celého ❤️ nesmírně děkuji. S úctou Natálie
