A proč zakládám projekt na Doniu?
Chtěl bych pořádně nahrát svoje písničky, které mi zatím leží jen v šuplíku, v hudebním studiu s profesionálními muzikanty a dostat je mezi lidi. Chci k tomu natočit kvalitní video propagaci, zaplatit reklamu a zkrátka autenticky, ale kvalitně představit svoji tvorbu světu. Mám v plánu se zaměřit na šíření a propagování na sociálních sítích, protože podle mě to, je v dnešní době klíčové.
A proto vybízím vás, moje fanoušky, nebo náhodné kolemjdoucí, aby se stali součástí mojí šílené cesty a na oplátku nabízím širokou škálu odměn, které mám pro vás připravené :D





















