Projekt ukončen:

Pomožte nám zachránit tradiční tábor Alfa-FUN

Vybráno 0 Kč 27 033 Kč
100 000 Kč
 -
20 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
1 352 Kč
Průměrná výše příspěvku
17 500 Kč
Nejvyšší příspěvek
32 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Pomožte nám zachránit tradiční tábor Alfa-FUN

Zakladatel
Spolek Alfa-FUN
Datum přidání
8. 6. 2023

Představení projektu

Projekt Alfa-FUN je letní tábor pro děti ve věku 5–15 let. 

Naše hlavní zaměření spočívá v podpoře respektu, spolupráce a budování nekonečného přátelství mezi dětmi. 

Jsme přesvědčeni, že tradiční letní tábory nabízejí jedinečné zážitky, které moderní příměstské tábory často nenabízejí.

V Alfa-FUN táboře klademe velký důraz na komunikaci a rozvoj kognitivních dovedností. Chceme, aby se děti naučily efektivně komunikovat s ostatními, vyjádřit své myšlenky a poslouchat názory druhých. Věříme, že tyto dovednosti jsou klíčové pro jejich budoucí úspěch a osobní růst.

Dalším důležitým aspektem je odpovědnost. Snažíme se děti vést k pochopení významu odpovědnosti a připravit je na náročnosti života. Věříme, že zodpovědné jednání je nezbytné pro jejich budoucí úspěch a sebeuvědomění.

Alfa-FUN tábor nabízí opravdová dobrodružství, která jsou pro děti nezapomenutelná. Každoročně pro děti připravujeme celotáborovou hru, letos na téma superhrdinové a další outdoorové hry. Tato dobrodružství pomáhají dětem rozvíjet sebevědomí, fyzickou kondici a týmovou spolupráci. Také máme pozvané policejní orgány z řad kynologů, pyrotechniků a dopravních policistů, dále také svaz dobrovolných hasičů

Věříme, že Alfa-FUN tábor je místem, kde se děti nejenom baví, ale také se učí hodnotám jako respekt, spolupráce a odpovědnost. Chceme připravit děti na skutečný svět a poskytnout jim zážitky, které je budou provázet po celý život.

Kdo za projektem stojí?

Za projektem Alfa-FUN stojí skupina dobrovolníků, kteří mají společnou vášeň pro práci s dětmi a vytváření pozitivního prostředí pro jejich rozvoj. Tito dobrovolníci jsou srdcem a duší spolku Alfa-FUN a pracují společně jako tým, který se vzájemně podporuje.

Pro tyto dobrovolníky je spolek Alfa-FUN jako rodina. Společně se podílejí na plánování a přípravě letního tábora a věnují svůj čas a energii tomu, aby poskytli dětem nezapomenutelný a hodnotný zážitek. Jsou motivováni sdílet své dovednosti, zkušenosti a nadšení s dětmi a přispívat k jejich osobnímu růstu.

Dobrovolníci spolku Alfa-FUN jsou zodpovědní za vytváření programu tábora, organizaci aktivit a zajištění bezpečného a příjemného prostředí pro všechny účastníky. Jsou to lidé se silnou vazbou na komunitu a s pevným přesvědčením o důležitosti tradičních letních táborů pro rozvoj dětí.

Na co vybrané peníze použijeme?

Pro začátek bych chtěl vysvětlit, proč oslovujeme stránku Donio.cz. V posledních měsících jsme oslovili přes tisíc firem v České republice s žádostí o jakoukoliv finanční i nefinanční podporu. Bohužel se nám dostalo zpět spoustu negativních reakcích a žádné pomoci. Doufáme, že na této stránce budeme úspěšnější.

Peníze, které získáme, plánujeme využít na několik důležitých oblastí souvisejících s letním tábořením.

Jedním z našich hlavních cílů je kompenzovat vysoké náklady, které jsou spojeny s účastí dětí na táboře. Chceme zajistit, aby táborové poplatky zůstaly dostupné pro co největší počet rodin, protože věříme, že každé dítě by mělo mít možnost zažít letní dobrodružství.

Prostředky, které získáme nám umožní pokrýt náklady spojené s táborem. Tato částka bude použita na financování ubytování, stravy, vybavení tábora a dalších nezbytných výdajů. Chceme zajistit, aby děti měly k dispozici bezpečné a pohodlné ubytování, kvalitní stravu a potřebné vybavení pro aktivity a dobrodružství, která budeme pořádat.

Část prostředků plánujeme využít pro děti maminek samoživitelek, či pro děti z dětských domovů, které bychom chtěli na tábor pozvat.

Dále plánujeme využít část finančních prostředků na odměny pro děti. Chceme motivovat a ocenit jejich úsilí, aktivitu a zapojení během tábora. Odměny mohou být ve formě drobných dárků, které budou pro děti příjemnou vzpomínkou.

Díky vybraným penězům budeme mít také možnost investovat do dalšího rozvoje tábora. Například zlepšení infrastruktury, nákup nového vybavení, rozšíření nabídky aktivit a zážitků pro děti. To nám umožní poskytnout ještě lepší a kvalitnější táborové prostředí.

Budeme vděční za podporu, kterou obdržíme, a zaručujeme, že veškeré finanční prostředky budou pečlivě využity tak, aby bylo zajištěno kvalitní a nezapomenutelné letní táboření pro děti.

Moc vám děkujeme za jakoukoliv podporu třeba i za sdílení tohoto projektu

Za tým Alfa-FUN
Jan Rokoš
Předseda spolku

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Štědrý přispěvatel
300 Kč  •  10. 7. 2023 17:07
Helena Š.
300 Kč  •  10. 7. 2023 16:01
Moc fandím, ať se daří!
Milý přispěvatel
17 500 Kč  •  10. 7. 2023 13:19
❤️
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  8. 7. 2023 12:48
Renata K.
200 Kč  •  7. 7. 2023 17:39
Malý příspěvek na velkou věc :-)
Milý přispěvatel
500 Kč  •  6. 7. 2023 19:00
Laskavý přispěvatel
300 Kč  •  4. 7. 2023 15:41
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  4. 7. 2023 10:33
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  3. 7. 2023 13:04
Štědrý přispěvatel
200 Kč  •  1. 7. 2023 11:18
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  30. 6. 2023 17:22
Strejda Petr
1 000 Kč  •  30. 6. 2023 17:04
Udelejme detem radost!
Milý přispěvatel
1 000 Kč  •  23. 6. 2023 21:03
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  22. 6. 2023 16:01

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu