Jak už jistě víte,minulý rok byl snad ten nejhorší od dob,kdy jsme se rozhodli pomáhat opuštěným a nemocným zvířátkům z ulice.Každý z vás má asi jiný názor na jejich záchranu,ale my dáváme šanci všem bez rozdílu,stejně jako se dává šance nám lidem.I zvířátka mají duši,cítí stejnou bolest jako my a hlavně chtějí žít spokojený ze vsech život.Vyhozených koťátek bylo tolik,že jsme jen stěží dokázali najít dočasné péče a i my jsme doslova zakopávali o zachráněné mrňousky.Bohužel se jejich pobyt a živoření venku podepsalo na jejich zdraví a faktury na veterinách a kvalitní strava pro maličké se rozrostly do statisíců.Jídlo pro koťátka bylo vždy kvalitnější a nám se ani zdaleka nepodařilo poplatit všechny veterinární výdaje.Stále na nás čeká plno neproplacených faktur a hrozí,že nám veteriny přestanou přijímat další marůdky,které se i v tomto roce na nás začali hrnout ze všech stran.Slovo EUTANAZIE jsme z našeho slovníku téměř vyškrtli a používáme ho jen v těch nejtěžších případech,kdy víme že záchrana života neni možná. Blíží se jaro a my s hrůzou očekáváme další nápor vyhozených koťátek, jelikož na další ošetření nemáme,dokud nezaplatíme všechny faktury z veterin.Proto vás opět prosíme o pomoc s jejich úhradou.Nechceme to vzdát,ale bez vás to nezvládneme!!!
