Sbírka bude probíhat pro naší ZKO č. 192 Opava, která během ničivých povodní přišla téměř o vše, co jsme dlouhá léta budovali. Mít vodu hned vedle cvičáku je – zejména v letních dnech – skvělé, ale jen do doby, než udeří svou plnou silou a sebere vše, co jí stojí v cestě.
Bohužel to není poprvé, co náš cvičák kompletně smetla voda, ale i teď jsme znovu odhodláni dát vše do pořádku tak, abychom se na našem cvičáku mohli opět plně věnovat našim čtyřnohým parťákům. Proto prosíme, pomozte nám, abychom mohli co nejrychleji obnovit plný chod cvičáku. Za každý dar budeme velmi vděční.















