Milujete ovoce a České produkty?
Ahoj, jsme mladý pár z jihu Moravy, co se nebojí práce a chtěl by pro Vás pěstovat a vyrábět 100% BIO produkty.
Nedávno jsme projížděl kolem ovocného sadu , který se nachází u Vyškova , kde je několik stromů meruněk , strom třešně, ale i ryngle. Sad je k pronájmu a protože chceme pronájem minimálně na rok dopředu. Rozhodli jsme se Vás požádat o pomoc! Oba jsme z vesnice a milujeme domácí produkty a umíme se starat o ovocné stromy. Tak proč bychom to nemohli dát i vám , chceme vyrábět domácí marmelády, džusy a další skvělé ovocné BIO produkty, které budou dělány poctivě a hlavně budou dělány u nás na jihu Moravy.
Ceny meruněk a dalšího ovoce rostou, protože bohužel počasí moc zemědělcům nepřeje postřiky a další přípravky jsou moc drahé a my máme pro vás přispívatele připravené skvělé odměny! A možnost se stát něčeho nového a hlavně pomoci Českému zemědělství.









