Jmenuji se Natalie a jsem maminkou tříletých dvojčatek Martinka a Milanka, s podezřením na poruchu autistického spektra. Navštěvujeme ABA terapii, která jim výrazně pomáhá v rozvoji, ale náklady přesahují 39 000 Kč měsíčně a dlouhodobě je nezvládám sama hradit.
Situaci komplikuje i probíhající soudní řízení s otcem dětí, které mě psychicky i finančně vyčerpalo.
Sbírka mi pomůže zajistit pokračování terapií v období, kdy mi na ně chybí prostředky. Děkuji za každou podporu.










