Jmenuji se Adéla Zámišková a s manželem Miroslavem jsme pyšní rodiče našeho šťastného a stále usměvavého chlapečka Martínka, kterého v tom aby se mohl vyvíjet tak jak ostatní děti omezuje hypotonie, hypoplazie až atrofie obou frontálních laloků a mikrocefalie.
Moc bychom si přáli aby s námi jednou Martínek mohl běhat po zahradě, chodit na procházky a měl šanci svět prozkoumávat z výšky jako ostatní děti.
Proto jsme se rozhodli založit tuhle sbírku a tím vás požádat o pomoc mít pro syna možnost absolvovat rehabilitační pobyty v centrum Hájek, které by Martínkovi i podle názorů naší rehabilitační lékařky i odborníků v lázních a Arpidě, kam pravidelně jezdíme na pobyty, nepochybně pomohli.
Poradkyně rané péče k tomu dodává:”Martínka znám už dva roky a společně s jeho rodiči se raduji z každého pokroku, který udělá. V současné době se už dostane samostatně do sedu, dokonce si v této poloze dokáže hrát. Věřím, že neurorehabilitace je tou pravou metodou, která mu pomůže se i na nožičky postavit a udělat první krůčky.”









