Dobrý den,
mé jméno je Marek a před více jak 15ti lety jsem díky vrozené degeneraci prošel několika operacemi páteře. Přes veškerou snahu lékařů jsem ochrnul na nohy.
Jelikož mám velmi nestabilní páteř, je pro mě pohyb to víc obtížný a používám elektrický vozík, které ale bývají příliš velké. Proto jsem si sehnal skládací verzi, kvůli přepravě autem, abych nemusel mít autor „dodávkového typu“
O příspěvek na pořízení vozu jsem žádal naposledy před 10ti lety kdy jsem zcela nesplnil podmínky. Jelikož můj zdravotní stav je stále stejný a zákony se také nezměnily, proto jsem tentokrát nežádal pro svou zbytečnost.










