Pomozte nám prosím alespoň s veterinárními výdaji, které nám stále narůstají a nejsme schopné vše poplatit. Za 10 dní máme opět faktury přes 50 tisíc a čekají nás další tři operace, kastrace, očkování koťat až se vyléčí, krevní testy, testy FIV a FeLV atd. V péči máme cca 70 koček a koťat, a číslo stále narůstá. Máme velké výdaje za jídlo, stelivo, odčervovací pasty, pipety a na veterinu zbývá už jen pomálu. Máme v péči i staré kočičky, které u nás dožijí, jelikož domov je v nedohlednu. A takto bojujeme každý měsíc, sehnat prostředky na přežití a nemít dluhy na veterinách. Každý měsíc jsou naše výdaje přes 100 tisíc, v září jsme překonali rekord a dostali jsme se na částku přes 200 tisíc a to je pro nás likvidační. Podařilo se nám vše s pomocí zaplatit, ale na další faktury, které nás čekají už nemáme. Bez financí bohužel nemůžeme pomáhat. Jsme dobrovolníci, máme své zaměstnání, vše děláme ve svém volném čase a jsme fyzicky i psychicky vyčerpané.