Čičík je velmi statečný kocour z ulice, kterému jsme nabídli náš domov potom co mu auto přejelo maminku. Rok a půl to byl spokojený a mlsný kocourek, dokud z ničeho nic nedokázal ani vylézt z postele natož se napít nebo najíst. Byla mu podávána spousta injekcí a léků, díky kterým měl alespoň chuť k jídlu. Po 2 měsících různých testů a injekcí se přišlo na to že se jedná o nemoc FIP (infekční peritonitida koček). S léčbou jsme již začali ale stav Čičíka je vážný. Začal více jíst a pít ale téměř nevidí a špatně chodí a koordinuje celé tělo, takže pokaždé co slyší nějaký hlasitější zvuk, tak neví co se kolem něj děje.
Moc prosím o pomoc, aby mohl být Čičík zase zdravý.
