Sbírku zakládám pro maminku svého přítele, Irenu.
Je to statečná žena, která se 3,5 roku starala o svoji maminku po mrtvici, ochrnutou na polovinu těla. Rok v nemocnici, kam chodila i s malým synem každý den a každou sobotu maminku koupat, protože jí bylo řečeno, že na to nejsou lidé. Dalších 2.5 roku péči zvládala ve stísněných bytových podmínkách a zároveň se starala o tehdy pětiletého syna. V době, kdy mohl péči převzít manžel, jezdila na brigádu. Dnes je sama v invaliditě. Nemá už rodiče ani nikoho z rodiny, kdo by pomohl.
Peníze zoufale potřebuje na léky, MHD na rehabilitace a k doktorům, hygienu, boty a na přežití do srpna, než syn dostane peníze z brigády. Alimenty má vybrané až do konce roku 2026.
Prosím, pomozte mi vrátit jí naději. Chce se uzdravit a vrátit se do normálního života.
Děkuji, že nejste lhostejní.











