Jmenuju se Eliška, bude mi v květnu 17 let a od narození mám vrozenou vývojovou vadu, takže jsem plně závislá na pomoci ostatních lidí. Sama nechodím, nesedím a neřeknu co potřebuju, ale pořád jsem ráda na světě.
Mám ráda muziku, dobré jídlo, všechno svítící, lidi a výlety. Nejvíc se se mnou nadře moje máma.
Už jste zkusili zvednout pytel cementu plný hýbajících se nohou a rukou a dát ho do autosedačky? Pochopitelně jsem jí úplně změnila život, přes den ještě chodím do školy speciální a pak do dětského stacionáře a máma může pracovat.
Jejím velkým dobrovolným koníčkem jsou podcasty, pro které jsem velkou inspirací, často tam o mně mluví.










