Poslední dva roky se s námi život moc nemazlí. Přestože bojujeme se zákeřnou nemocí, postihla nás další rána. Po krátké nepřítomnosti jsem se při příchodu domů divil, že mě nevítá náš jezevčík Eda. Nalezl jsem ho uprostřed obýváku ochrnutého na zadní nohy. Z veterinární nemocnice v Českém Brodě nás přesměrovali do Prahy s tím, že nemají potřebné vybavení k diagnostice těchto stavů a je nutné jednat rychle. V Praze Edu vyšetřili magnetickou resonancí a ihned, během noci, operovali.












