Po ročním fungování se Lesní klubík Včelička pro předškolní děti přesouvá na nové místo, kde budujeme zázemí téměř od základů. Zato s vidinou jistoty a fungování do budoucích let. Soukromé finanční zdroje jsou bohužel již vyčerpány na pořízení a převoz kontejneru sloužícího jako zázemí a na podlahu, zateplení, zvelebení a úpravu venkovního terénu.
Abychom mohli dětem dopřát a dotvořit krásné a funkční místo, potřebujeme ještě pár drobností. Ty kromě času a chuti, které máme spoustu, stojí i nějakou tu kačku. A to je to, co bohužel schází. Proto se obracíme na Vás s prosbou o pomoc.
Na fotečkách najdete pár snímků z našich toulek přírodou a jednu z klubíku z Nového města nad Metují, který je naší inspirací. Pro představu jak může takové zázemí vypadat :-),
Pokud nás chcete více prozkoumat a sledovat dokumentaci a cestu klubu, najdete nás na facebookových stránkách, pod názvem spolku a to Společně na Zemi,z.s.
Pokud Vás zajímají podrobnější informace o nás a co jsme, mrkněte na www.vcelickahamry.cz















