Jsme Marek a Naďa, rodiče tří dítě, kteří žijí ve Vysokém Veselí. Naše městečko je sociálně vyloučená lokalita a nám nebylo jedno, jak naše děti tráví volný čas. Začalo to tím, že za mnou přišli moji dva synové, kteří mě požádali, abych je trénoval ve fotbale. Postupně se přidaly další romské i neromské děti. Založili jsme spolek Bachtale Čhavore (Šťastné děti) a začali jsme jezdit s dětmi na místní turnaje po okolí. Po roce jsme se stali členy Mongaguá ligy a jezdíme na turnaje po celé České republice.









