Žádám vás o pomoc.. mám doma 9 týdenní štěně a zjistilo se u něj, že má portosystemický zkrat. Cena operace, léčby a všeho ostatního by byla 30 000,-.
Bohužel si nemůžu takovou částku dovolit, jelikož jsem student a nechci o něj ani přijít. Operace by měla proběhnout do 4 týdnu.
Nevíte o nějaké skupině, kde se nabízí taková ta pomoc druhým? Darování např. určitě finanční částky? Či pokud by se zde někdo, kdo by mohl jakkoliv přispět našel, byla bych strašne moc vděčná…
Předem děkuji. Simča 🫶








