Ahoj. Jmenuji se Zrzinek a asi jsem nemel zrovna dobrý start do života 😔.O mé minulosti se asi nikdo nedozví, ale v současné době bojuji o svůj mladý život😿.Není to tak dlouho co jsem se octnul na parkovišti,kde jsem byl odsouzený na smrt.Lide kolem mě chodili,videli jak se trapim,ale nikdo mi nepomohl.Az se mě ujala jedna moc hodná teta,která mě vzala pod svá andělská křídla a odvezla na veterinu.Byl jsem jen kostřička potažena kůží. V zadní nožičce jsem měl velký zánět, a bohužel se mi ji museli amputovat.Druhy den jsem podstoupil další operaci,kde mi vyoperovali ze žaludku kovový predmet,který mi mohl smrtelné ublížit a broky v hrudníku🙀.Konečně se mi ulevilo od velkých bolesti a já mohl být propuštěn do domácího léčení. Ale po dvou dnech se mi pritizilo a bylo zjištěno krvácení do bříška .Okamžitě jsem byl operovan.Po operaci jsem mel teplotu 33 stupňů a musel jsem byl uložen do dýchacího boxu.Nechtelo se mi probudit a chtěl jsem to už všechno vzdat😞.Ale Velká Kočka mě tam nahoře ještě nechtěla. Rekla mi:Bojuj Zrzinku !!!A já ji poslechnul.Dnes se můj stav zlepšil a já začal normálně bastit😺.Sice ještě nemám vyhráno,ale snažím se bojovat











