3. 11. 2025 17:25
Vážení a milí dárci, bylo mi velkou ctí dělat vám společnost po celou dobu trvání sbírky. Cítila jsem radost, kdykoliv se objevil i ten nejmenší příspěvek, propadala skepsi ve dnech, kdy se nic nedělo, těšila se z každého vzkazu, který se u příspěvku objevil.
Smekám pomyslný klobouk nad výsledkem, který jste vytvořili. Všichni máte moji hlubokou úctu.
Peníze, které do sbírky přišly, budou maximálně efektivně využity ve prospěch žen, které služby Nízkoprahového denního centra Farní charity Praha 1 Nové Město. Donio pak každý výdaj, každou utracenou korunu kontroluje. O využití prostředků vás budeme informovat a připojíme k tomu i fotografie.
Tuto sobotu 8. listopadu proběhne podzimní kolo Národní sbírky potravin, Sociální pracovníci charity budou v prodejně LIDL na Vršovické 1525/1a, tým složený z dobrovolníků včetně mě bude v prodejně LIDL ve Zdibech.
I tady platí, že každá paštika, polévka v sáčku nebo konzerva moc pomohou těm nejpotřebnějším. Rádi se s vámi na obou místech potkáme.
Jinak vám přeju hodně pohody a co nejmíň stresu v předvánočním čase, žádné veselé, ale klidné vánoce mezi vašimi nejbližšími. To je to nejcennější, co máme.
Mějte se krásně.
Marie Pátková