Jsem maminka a žiji sama se svým čtyřletým synem Štěpánkem, který navštěvuje speciální mateřskou školu. Dříve jsem pracovala jako operátorka výroby a ještě donedávna jsem si přivydělávala žehlením a úklidem. Kvůli zhoršení synova zdravotního stavu jsem ale musela všeho nechat. Štěpánek potřebuje neustálou péči a velkou část našeho času trávíme na cestách za lékaři, terapeuty a specialisty.
Touto sbírkou bych ráda získala prostředky na provoz a opravy našeho auta, které je pro nás doslova záchranou. Využíváme ho denně – měsíčně najedeme i přes 4 000 Kč jen na naftě. Auto jsme dostali díky příspěvku od státu, protože jízda MHD je pro Štěpánka kvůli častým záchvatům nemožná. Teď potřebuje vůz opravu a nové pneumatiky, abychom mohli bezpečně pokračovat v našich cestách za péčí.












