Rádi bychom Vám představili našeho kolegu a kamaráda Sašu. V 18 letech odcestoval z Běloruska do České Republiky, kde po složení jazykové zkoušky nastoupil na 3. lékařskou fakultu v Praze. Po získání titulu MUDr. nastoupil na kardiochirurgické oddělení, kde se seznámil se svou budoucí manželkou Míšou, která tam pracovala jako instrumentářka. Společně se přesunuli do Jindřichova Hradce, kde Saša začal pracovat na anesteziologicko-resuscitačním oddělení, později i jako lékař ZZS, a Míša byla v té době doma s dcerkou Rozálií. V prosinci 2024 se těšili z narození syna Toníka. Žili jako spokojená mladá rodina. Míša začala trpět bolestmi hlavy a jednoho dne po vyšetření se jim přetočil život vzhůru nohama, kdy jim byla oznámena hodně závažná diagnóza. Zhoubný nádor mozku.









