Péťa je 35letý otec malé Elišky, který se již dva roky nachází ve vigilním kómatu po vážné nehodě, kdy v autě seděl jako spolujezdec.
Jeden nešťastný okamžik změnil život jemu i celé rodině. Péťa utrpěl vážné poranění mozku, mnohočetné zlomeniny žeber,obratlů a pánve. I přes velmi nepříznivé prognózy se jeho stav stabilizoval a Péta zůstal ve vigilním kómatu.
Péťova maminka dojížděla více jak rok každý den za Péťou do nemocnice. Každý den s nim cvičila, masírovala a hodně s ním mluvila – aby se vrátil, aby znova obejmul svou dceru Elišku. Opět se věnoval svým koníčkům, závodům na čtyřkolce, kutilství, především své rodině a kamarádům.










