24. 6. 2023 21:24
Zdravím všechny přispívající, kamarády a rodinu! Všichni co jste se zapojily do sbírky peněz, na operaci pro Meg, patří obrovské DÍKY!
Jak je vidět z posledních fotografií, ta naše neposeda má už operovanou nohu docela dobře zahojenou, a užívá si letního slunce. Jak jen jí to zarůstající sval a věk dovolí.
Díky Vaší laskavosti může podstoupit (včetně už proběhlé operace) procedůry na prodloužení jejího času tady s námi, dělat společnost a strážce naší malé dcerky, a hlavně dělat dokonalejším každý všední den.
Ještě jednou vřelé DÍKY lidičky, moc si toho vážíme!
