Ahoj, všechny vás tu zdravím. Jmenuju se Mařenka, je mi osm let,jsem krátkosrstá kolie a do dubna tohoto roku jsem mohla běhat, skákat, plavat, jak jsem jen chtěla. Pak se mi celý život otočil a já nemůžu skoro chodit. Diagnóza je hyperextenze karpu na obou ťapkách. Pravou nohu mám už odoperovanou a na levou bych potřebovala ortézu na míru, protože se mi rychle horší. Taky mě čekají fyzioterapie, laser atd. Je to prý běh na dlouhou trať ale já bych tak ráda zase běhala a prý to půjde......











