Jmenuju se Míša, je mi 11 let a bydlím jen s maminkou v Rychnově nad Kněžnou. Dřív bylo všechno normální. Mamka byla silná, pořád jezdila na kole a já jsem se nemusela o nic bát.
Pak přišly Vánoce 2024 a paní doktorka řekla mamce, že má rakovinu prsu. Od té doby se náš život úplně změnil. Maminka přišla o práci a krátce nato nám umřel děda, který nám jako jediný pomáhal. Zůstaly jsme na všechno úplně samy.
Teď už mamka není jako dřív. Je hodně unavená, často ji bolí celé tělo a musí jezdit do nemocnice až do Hradce Králové. Někdy ji vidím úplně bez sil a mám strach. Snažím se být statečná, pomáhat jí a nezlobit, ale někdy je toho na mě moc.









