Ahoj, jmenuju se Kristýna a jsem mámou jednoho výjimečného pejska – Dodgeho.Je mu teprve 1 rok a už od tří měsíců bojuje s vážnou vývojovou vadou kyčelního kloubu. Zpočátku nic nenasvědčovalo tomu, že se v jeho těle děje něco vážného. Ale v 7 měsících začal z ničeho nic kulhat a veterinární vyšetření potvrdilo obavy – těžká vývojová dysplazie. Od té doby se snažíme dělat maximum: podstupuje bioléčbu, která mu ulevuje od bolesti, ale neřeší příčinu.Dnes už je jasné, že Dodge bude potřebovat operaci – totální endoprotézu kyčelního kloubu (TEP). Je to náročný zákrok, ale je to jeho jediná šance, jak znovu běhat, radovat se ze života a nebýt omezený bolestí.









