Sbírka je určená pro naši milou a nejmilejší pětiletou fenku zlatého retrívra Belindu.
V létě ji začala bolet levá zadní nožička a po následném rentgenu jí byla diagnostikována těžká artróza. Po domluvě s lékařem a rehabilitační lékařkou jsme se snažili stav udržet cvičením, bohužel se však zhoršil. Došlo k poškození kloubního pouzdra a Linda už na nožku nedošlápne. Librela proti bolesti ani další léky už nezabírají.
Po dalším rentgenu došlo k výraznému zhoršení, a proto musíme přistoupit k operaci, při níž je nutná totální endoprotéza kyčelního kloubu. Tato operace je velmi finančně nákladná, jedná se o výměnu kyčelního kloubu implantátem. Následovat bude dlouhá rekonvalescence a rehabilitace.











