Ahoj, jmenuji se Abby.
Jsem minibulteriér a bude mi 6let.
Bohužel mi zjistili cushingův syndrom a sníženou funkci štítné žlázy. Léky a odběry jsou pro nás teď velmi finančně nákladné.
Každé odběry krve vychází na 4000–5000,- a zezačátku je mám mít několikrát za rok, poté také léky, které stojí 3500,- na měsíc.
Bohužel obě nemoci jsou nevyléčitelné takže dokonce života nejspíš budu muset užívat léky. Potřebovali bychom tedy první měsíce trochu pomoci s financemi. Léčbu teprve budeme začínat.











