Jako 5ti letého si mne panička adoptovala až z dalekého východního Slovenska. Proč? To fakt nevím, ale snažím se jí vynahradit to, že dala šanci staršímu pejskovi z útulku a navíc již s nějakými zdravotními problémy, které vyžadují každoměsíční veterinární ošetření .....
Dva ročky spolu žijeme a vydáváme se na procházky a tůry, děláme si vzájemně -ještě spolu s mými třemi kočičími kamarády doma- společnost a radujeme se jeden z druhého. Prostě se máme moc rádi a já jsem paniččino „lepítko“ – kam ona tam já......
Taky nezapomínáme na mé bývalé útulkové kamarády a podporujeme je jak finančně, tak materiálně, stejně jako tady na Doniu jsme již mnohokrát přispěli těm, kteří to potřebovali. Prostě nezapomínáme spolu pomáhat i jiným třeba i prostřednictvím projektu „Běžíme pro útulkáče“ …a teď Vás prosíme o pomoc my.
