Tom je pětiletý klučina s Miller-Diekerovým syndromem. Už čtvrtým rokem jezdíme na neurorehabilitace do centra Hájek. Zde Tomovi pomáhají v dalším psychomotorickém vývoji. Pomáhá nám také Feldenkraisova metoda a nově budeme zkoušet terapii jógou. V červnu jsme měli možnost v centru Arpida vyzkoušet chodící ortézku, která Tomovi ukázala jiný pohled na svět a tento pohled se mu moc líbil a hlavně mu ukázal, to co zdravé děti zažívají denně a to CHŮZI❤️. Moc rádi bychom Tomovi dopřáli tento zážitek. Jelikož tuto ortézku nevyrábí v ČR, musíme si ji zaplatit. Na neurorehabilitace pojišťovna nepřispívá. Též musíme zaplatit. Ortéza je za 60 000kč a neurorehabilitace máme na rok 2023 naplánované 4 pobyty (jeden pobyt vyjde na 79000kč). Prosíme tedy Vás lidičky se srdcem na pravém místě o pomoc k zaplacení dvou neurorehabilitací a chodící ortézy. My se budeme snažit zaplatit zbytek. Tom díky Vám uvidí ten svět jako zdravé dítko a určitě ho tento pohled posune opět dál. Dekujeme z celého srdce. Tomovo rodina 💙💜












